Шумськ (Шумська селищна рада)
Шумськ (Шумська селищна рада)
Садки
Горинка (Горинська сільська рада)
Супранівка (Супранівська сільська рада)
Лопушне (Лопушненська сільська рада)
Жуківці (Бережанська сільська рада)
Діброва (Гаївська сільська рада)
Мухавка (Мухавська сільська рада)
Токи (Токівська сільська рада)
Турівка (Турівська сільська рада)
Сухівці (Новосільська сільська рада)
Просівці (Воробіївська сільська рада)
Рожиськ (Рожиська сільська рада)
Підволочиськ (Підволочиська селищна рада)
Пеньківці (Воробіївська сільська рада)
Медин (Воробіївська сільська рада)
Мислова (Мисловецька сільська рада)
Лозівка (Терпилівська сільська рада)
Магдалівка (Магдалівська сільська рада)
Козярі (Новосільська сільська рада)
Криве (Кривенська сільська рада)
Городниця (Городницька сільська рада)
Воробіївка (Воробіївська сільська рада)
Голошинці (Новосільська сільська рада)
Угринів (Угринівська сільська рада)
Богданівка (Богданівська сільська рада)
Старе Місто (Староміська сільська рада)
Степове (Поплавська сільська рада)
Пановичі (Гнильченська сільська рада)
Поплави (Поплавська сільська рада)
Голгоча (Голгочанська сільська рада)
Голендра (Староміська сільська рада)
Галич (Галицька сільська рада)
Гнильче (Гнильченська сільська рада)
Лука (Устє-Зеленська сільська рада)
Лядське (Лядська сільська рада)
Криниця (Криницька сільська рада)
Лазарівка (Лазарівська сільська рада)
Коропець (Коропецька селищна рада)
Красіїв (Красіївська сільська рада)
Комарівка (Комарівська сільська рада)
Коржова (Завадівська сільська рада)
Затишне (Комарівська сільська рада)
Ковалівка (Ковалівська сільська рада)
Горішня Слобідка (Горішньослобідська сільська рада)
Горигляди (Гориглядівська сільська рада)
Високе (Висоцька сільська рада)
Гончарівка (Гончарівська сільська рада)
Велеснів (Велеснівська сільська рада)
Вербка (Вербківська сільська рада)
Юськівці (Юськовецька сільська рада)
Якимівці (Якимівська сільська рада)
Шили (Карначівська сільська рада)
Шушківці (Білозірська сільська рада)
Молотків (Молотківська сільська рада)
Чайчинці (Чайчинецька сільська рада)
Ланівці (Лановецька селищна рада)
Лопушне (Лопушненська сільська рада)
Коростова (Печірнянська сільська рада)
Краснолука (Краснолуцька сільська рада)
Волиця (Лановецька селищна рада)
Великі Кусківці (Великокусковецька сільська рада)
Влащинці (Влащинецька сільська рада)
Буглів (Буглівська сільська рада)
Ванжулів (Ванжулівська сільська рада)
Ридомиль (Ридомильська сільська рада)
Хотовиця (Млиновецька сільська рада)
Попівці (Попівецька сільська рада)
Почаїв (Почаївська міська рада)
Підлісне (Плосківська сільська рада)
Плоске (Плосківська сільська рада)
Лосятин (Лосятинська сільська рада)
Кременець (Кременецька міська рада)
Лідихів (Лідихівська сільська рада)
Духів (Горинська сільська рада)
Щепанів (Щепанівська сільська рада)
Хоробрів (Августівська сільська рада)
Хоростець (Августівська сільська рада)
Городище (Городищенська сільська рада)
Дибще (Дибщенська сільська рада)
Яблунів (Яблунівська сільська рада)
Глинна (Глинська сільська рада)
Чагарі (Коцюбинська сільська рада)
Шидлівці (Сидорівська сільська рада)
Увисла (Увислівська сільська рада)
Чабарівка (Чабарівська сільська рада)
Монастириха (Малолуцька сільська рада)
Тудорів (Тудорівська сільська рада)
Котівка (Котівська сільська рада)
Крутилів (Калагарівська сільська рада)
Кокошинці (Малолуцька сільська рада)
Копичинці (Копичинська міська рада)
Волиця (Калагарівська сільська рада)
Гадинківці (Гадинківська сільська рада)
Ридодуби (Ридодубівська сільська рада)
Верхівці (Перемилівська сільська рада)
Переходи (Горішньовигнанська сільська рада)
Пробіжна (Пробіжнянська сільська рада)
Нагірянка (Нагірянська сільська рада)
Долина (Шульганівська сільська рада)
Милівці (Милівецька сільська рада)
Сокілець (Миколаївська сільська рада)
Соколів (Соколівська сільська рада)
Космирин (Космиринська сільська рада)
Костільники (Костільницька сільська рада)
Жизномир (Жизномирська сільська рада)
Шершенівка (Шершенівська сільська рада)
Цигани (Циганська сільська рада)
Устя (Устянська сільська рада)
Худиківці (Худиківська сільська рада)
Пищатинці (Пищатинська сільська рада)
Збручанське (Збручанська сільська рада)
Зелене (Мельнице-Подільська селищна рада)
Грабівці (Пилатківська сільська рада)
Збриж (Бурдяківська сільська рада)
Бережанка (Іванківська сільська рада)
Вовківці (Вовковецька сільська рада)
Фащівка (Турівська сільська рада)
Ободівка (Терпилівська сільська рада)
Червень (Гнильченська сільська рада)
Волиця (Голгочанська сільська рада)
Устя-Зелене (Устє-Зеленська сільська рада)
Вербів (Вербівська сільська рада)
Стігла (Коропецька селищна рада)
Тростянці (Тростянецька сільська рада)
Поплави (Скалатська міська рада)
Полупанівка (Сароскалатська сільська рада)
Клебанівка (Клебанівська сільська рада)
Климківці (Скориківська сільська рада)
Люлинці (Буглівська сільська рада)
Малі Куськівці (Лановецька селищна рада)
Хмелиська (Хмелиськівська сільська рада)
Хоптянка (Подільська сільська рада)
Борщівка (Борщівська сільська рада)
Поділля (Подільська сільська рада)
Пальчинці (Пальчинська сільська рада)
Панасівка (Колодіївська сільська рада)
Устечко (Устечківська сільська рада)
Підгайці (Підгаєцька міська рада)
Івання (Староолексинецька сільська рада)
Світле (Коропецька селищна рада)
Іква (Великобережецька сільська рада)
Сеньків (Задарівська сільська рада)
Гущанки (Терпилівська сільська рада)
Дорофіївка (Дорофіївська сільська рада)
Садове (Садівська сільська рада)
Дубенки (Дубенківська сільська рада)
Мала Лука (Малолуцька сільська рада)
Михайлівка (Бронгалівська сільська рада)
Носів (Носівська сільська рада)
Мирне (Мирненська сільська рада)
Кут (Товстенська сільська рада)
Малі Бірки (Малобірківська сільська рада)
Малі Чорнокінці (Малочорнокінецька сільська рада)
Мартишківці (Малобілківська сільська рада)
Михайлівка (Загірцівська сільська рада)
Саджівка (Горожанська сільська рада)
Заболотівка (Заболотівська сільська рада)
Кривеньке (Кривеньківська сільська рада)
Іванківці (Іванковецька сільська рада)
Діброва (Вербківська сільська рада)
Доброводи (Доброводівська сільська рада)
Турильче (Турильченська сільська рада)
Чугалі (Чугалівська сільська рада)
Григорів (Григорівська сільська рада)
Шпиколоси (Шпиколосівська сільська рада)
Сапогів (Сапогівська сільська рада)
Зеблози (Чугалівська сільська рада)
Печірна (Печірнянська сільська рада)
Плиска (Москалівська сільська рада)
Жолоби (Жолобівська сільська рада)
Затишшя (Почаївська міська рада)
Росохуватець (Ішківська сільська рада)
Уритва (Олесинська сільська рада)
Теклівка (Магдалівська сільська рада)
Терпилівка (Терпилівська сільська рада)
Покропивна (Покропивнянська сільська рада)
Потік (Потіцька сільська рада)
Тарнаруда (Турівська сільська рада)
Товсте (Товстенська сільська рада)
Новосілка (Новосілківська сільська рада)
Раславка (Лопушненська сільська рада)
Рибча (Катеринівська сільська рада)
Гнилички (Новосільська сільська рада)
Шульганівка (Шульганівська сільська рада)
Васильківці (Васильковецька сільська рада)
Галущинці (Галущинська сільська рада)
Гнилиці (Гнилицька сільська рада)
Двірець (Колосівська сільська рада)
Дунаїв (Дунаївська сільська рада)
Чорнокінецька Воля (Чорнокінецько-Волянська сільська рада)
Чортків (Чортківська міська рада)
Козівка (Козівківська сільська рада)
Йосипівка (Кривенська сільська рада)
Кальне (Кальненська сільська рада)
Лиса (Носівська сільська рада)
Мартинівка (Пилявська сільська рада)
Матеушівка (Добропільська сільська рада)
Литвинів (Литвинівська сільська рада)
Драгоманівка (Купчинецька сільська рада)
Залісся (Конюхівська сільська рада)
Ліщанці (Ліщанецька сільська рада)
Завалів (Завалівська сільська рада)
Старий Нижбірок (Старонижбірівська сільська рада)
Суходіл (Суходільська сільська рада)
Рідколісся (Горішньослобідська сільська рада)
Констанція (Озерянська сільська рада)
Савелівка (Олешівська сільська рада)
Мельниця-Подільська (Мельнице-Подільська селищна рада)
Нижбірок (Нижбірківська сільська рада)
Ставки (Красненська сільська рада)
Вигода (Гадинківська сільська рада)
Вільхівчик (Вільхівчицька сільська рада)
Горожанка (Горожанська сільська рада)
Гранітне (Гранітненська сільська рада)
Вікно (Вікнянська сільська рада)
Передмірка (Передмірська сільська рада)
Сороки (Сороківська сільська рада)
Горішня Вигнанка (Горішньовигнанська сільська рада)
Осники (Молотківська сільська рада)
Пахиня (Лопушненська сільська рада)
Верещаки (Верещаківська сільська рада)
Вишгородок (Вишгородоцька сільська рада)
Урожайне (Урожайнівська сільська рада)
Велика Білка (Малобілківська сільська рада)
Вербовець (Вербовецька сільська рада)
Трубчин (Вигодська сільська рада)
Хотівка (Великобережецька сільська рада)
Старий Почаїв (Старопочаївська сільська рада)
Старий Тараж (Старотаразька сільська рада)
Більче-Золоте (Більче-Золотецька сільська рада)
Бабинці (Бабинецька сільська рада)
Розтоки (Розтоцька сільська рада)
Рудка (Колосівська сільська рада)
Підлісці (Великомлинівська сільська рада)
Лішня (Білокриницька сільська рада)
Куликів (Дунаївська сільська рада)
Кушлин (Горинська сільська рада)
Крижі
Крутнів (Лопушненська сільська рада)
Града (Гаївська сільська рада)
Борщівка (Лосятинська сільська рада)
Будки (Будківська сільська рада)
Богданівка (Дунаївська сільська рада)
Бонівка (Чугалівська сільська рада)
Бакоти (Млиновецька сільська рада)
Башуки (Башуківська сільська рада)
Таурів (Таурівська сільська рада)
Плоска (Теофіпіліпська сільська рада)
Плотича (Плотичанська сільська рада)
Конюхи (Конюхівська сільська рада)
Маковисько (Кальненська сільська рада)
Козлів (Козлівська селищна рада)
Козова (Козівська селищна рада)
Вибудів (Вибудівська сільська рада)
Вимислівка (Вибудівська сільська рада)
Вівся (Вівсянська сільська рада)
Вікторівка (Теофіпіліпська сільська рада)
Бартошівка (Щепанівська сільська рада)
Будова
Ішків (Ішківська сільська рада)
Августівка (Августівська сільська рада)
Сидорів (Сидорівська сільська рада)
Сорока (Сороківська сільська рада)
Постолівка (Постолівська сільська рада)
Самолусківці (Самолусківська сільська рада)
Паївка (Зеленівська сільська рада)
Перемилів (Перемилівська сільська рада)
Козина (Красненська сільська рада)
Калагарівка (Калагарівська сільська рада)
Клювинці (Клювинська сільська рада)
Городниця (Городницька сільська рада)
Емілівка (Котівська сільська рада)
Глібів (Глібівська сільська рада)
Швайківці (Швайківська сільська рада)
Улашківці (Улашківська сільська рада)
Черкавщина (Староягільницька сільська рада)
Скородинці (Скородинська сільська рада)
Сокиринці (Сокиринецька сільська рада)
Ромашівка (Ромашівська сільська рада)
Васильків (Кривеньківська сільська рада)
Великі Чорнокінці (Великочорнокінецька сільська рада)
Білобожниця (Білобожницька сільська рада)
Бичківці (Бичківська сільська рада)
Стінка (Стінківська сільська рада)
Старі Петликівці (Старопетликівська сільська рада)
Жнибороди (Жниборідська сільська рада)
Доброполе (Добропільська сільська рада)
Дуліби (Дулібівська сільська рада)
Возилів (Возилівська сільська рада)
Губин (Миколаївська сільська рада)
Бучач
Пилипче (Пилипченська сільська рада)
Нивра (Ниврянська сільська рада)
Озеряни (Озерянська сільська рада)
Михалків (Устянська сільська рада)
Монастирок (Більче-Золотецька сільська рада)
Іванків (Іванківська сільська рада)
Посухів (Посухівська сільська рада)
Поточани (Рекшинська сільська рада)
Молохів (Котівська сільська рада)
Павлів (Курянівська сільська рада)
Двірці (Рекшинська сільська рада)
Літятин (Літятинська сільська рада)
Вербів (Вербівська сільська рада)
Старий Скалат (Староскалатська сільська рада)
Росохуватець (Супранівська сільська рада)
Шельпаки (Лисичинська сільська рада)
Нове Село (Новосільська сільська рада)
Щаснівка (Пальчинська сільська рада)
Митниця (Магдалівська сільська рада)
Чернилівка (Чернилівська сільська рада)
Шевченково (Клебанівська сільська рада)
Староміщина (Староміщинська сільська рада)
Качанівка (Качанівська сільська рада)
Жеребки (Жеребківська сільська рада)
Скалат (Скалатська міська рада)
Зарубинці (Зарубинецька сільська рада)
Скорики (Скориківська сільська рада)
Яблунівка (Угринівська сільська рада)
Іванівка (Іванівська сільська рада)
Шумляни (Шумлянська сільська рада)
Юстинівка (Юстинівська сільська рада)
Оріховець (Оріховецька сільська рада)
Лисичинці (Лисичинська сільська рада)
Новосілка (Новосілківська сільська рада)
Кошляки (Кошляківська сільська рада)
Мозолівка (Мозолівська сільська рада)
Мужилів (Мужилівська сільська рада)
Колодіївка (Колодіївська сільська рада)
Коршилівка (Супранівська сільська рада)
Голотки (Кошляківська сільська рада)
Бронгалівка (Бронгалівська сільська рада)
Вага (Бронгалівська сільська рада)
Боків (Боківська сільська рада)
Старий Литвинів (Литвинівська сільська рада)
Олеша (Олешівська сільська рада)
Підлісне (Підліснянська сільська рада)
Середнє (Завалівська сільська рада)
Сонячне (Поплавська сільська рада)
Низьколизи (Лазарівська сільська рада)
Рудники (Литвинівська сільська рада)
Сільце (Сільцівська сільська рада)
Заставці (Заставецька сільська рада)
Затурин (Завалівська сільська рада)
Залісся (Велеснівська сільська рада)
Загайці (Староміська сільська рада)
Заставче (Завалівська сільська рада)
Яргорів (Яргорівська сільська рада)
Білокриниця (Білокриницька сільська рада)
Бертники (Бертниківська сільська рада)
Чехів (Чехівська сільська рада)
Швейків (Швейківська сільська рада)
Нова Гута (Горішньослобідська сільська рада)
Монастириська (Монастириська міська рада)
Огризківці (Буглівська сільська рада)
Оришківці (Лановецька селищна рада)
Москалівка (Москалівська сільська рада)
Нападівка (Борсуківська сільська рада)
Маркова (Завадівська сільська рада)
Межигір'я (Устє-Зеленська сільська рада)
Кутиска (Печірнянська сільська рада)
Козачки (Гриньківська сільська рада)
Завадівка (Завадівська сільська рада)
Коржківці (Верещаківська сільська рада)
Задарів (Задарівська сільська рада)
Білозірка (Білозірська сільська рада)
Бережанка (Бережанська сільська рада)
Бобрівники (Лядська сільська рада)
Вістря (Вістрянська сільська рада)
Соколівка (Вишгородоцька сільська рада)
Татаринці (Якимівська сільська рада)
Старий Олексинець (Староолексинецька сільська рада)
Синівці (Борсуківська сільська рада)
Снігурівка (Снігурівська сільська рада)
Сапанів (Сапанівська сільська рада)
Очеретне (Устечківська сільська рада)
Мала Снігурівка (Снігурівська сільська рада)
Маневе (Снігурівська сільська рада)
Мала Білка (Малобілківська сільська рада)
Малі Бережці (Великобережецька сільська рада)
Мала Карначівка (Ванжулівська сільська рада)
Мала Горянка (Великогорянська сільська рада)
Карначівка (Карначівська сільська рада)
Загірці (Загірцівська сільська рада)
Кімната (Гаївська сільська рада)
Грибова (Гриньківська сільська рада)
Гриньки (Гриньківська сільська рада)
Велика Горянка (Великогорянська сільська рада)
Великі Бережці (Великобережецька сільська рада)
Великі Млинівці (Великомлинівська сільська рада)
Борсуки (Борсуківська сільська рада)
Валігури (Будківська сільська рада)
Іванківці (Катеринівська сільська рада)
Яструбове (Яструбівська сільська рада)
Старий Кокорів (Попівецька сільська рада)
Ценів (Ценівська сільська рада)
Цицори (Великоплавучанська сільська рада)
Савчинці (Дунаївська сільська рада)
Млинці (Городищенська сільська рада)
Олесине (Олесинська сільська рада)
Новий Кокорів (Попівецька сільська рада)
Новий Олексинець (Башуківська сільська рада)
Мала Плавуча (Малоплавучанська сільська рада)
Медова (Будилівська сільська рада)
Млинівці (Млиновецька сільська рада)
Комарівка (Будківська сільська рада)
Комарин (Старотаразька сільська рада)
Дмухівці (Козлівська селищна рада)
Катеринівка (Катеринівська сільська рада)
Колосова (Колосівська сільська рада)
Дворище (Ішківська сільська рада)
Денисів (Денисівська сільська рада)
Горби (Городищенська сільська рада)
Волиця (Великогорянська сільська рада)
Гаї (Гаївська сільська рада)
Веселівка (Білокриницька сільська рада)
Бишки (Бишківська сільська рада)
Будилів (Будилівська сільська рада)
Весела (Попівецька сільська рада)
Трибухівці (Личковецька сільська рада)
Андруга (Білокриницька сільська рада)
Білокриниця (Білокриницька сільська рада)
Сухостав (Сухоставська сільська рада)
Теклівка (Котівська сільська рада)
Теофіпілка (Теофіпіліпська сільська рада)
Оришківці (Оришківська сільська рада)
Пізнанка (Пізнанська сільська рада)
Сеньків (Потіцька сільська рада)
Слобідка (Слобідківська сільська рада)
Новосілка (Малобірківська сільська рада)
Оленівка (Гримайлівська селищна рада)
Крогулець (Крогулецька сільська рада)
Криве (Кривенська сільська рада)
Коцюбинці (Коцюбинська сільська рада)
Красне (Красненська сільська рада)
Купчинці (Купчинецька сільська рада)
Золота Слобода (Золотослобідська сільська рада)
Золочівка (Глинська сільська рада)
Гримайлів (Гримайлівська селищна рада)
Гусятин (Гусятинська селищна рада)
Заберезки (Конюхівська сільська рада)
Геленки (Геленківська сільська рада)
Веснівка (Денисівська сільська рада)
Велика Плавуча (Великоплавучанська сільська рада)
Великий Ходачків (Великоходачківська сільська рада)
Шманьківці (Шманьківська сільська рада)
Шманьківчики (Шманьківчицька сільська рада)
Семаківці (Білобожницька сільська рада)
Скомороше (Звиняцька сільська рада)
Хоростків (Хоростківська міська рада)
Целіїв (Целіївська сільська рада)
Росохач (Росохацька сільська рада)
Свидова (Свидівська сільська рада)
Хлопівка (Хлопівська сільська рада)
Коцюбинчики (Коцюбинчицька сільська рада)
Саджівка (Саджівецька сільська рада)
Заводське (Заводська селищна рада)
Косів (Косівська сільська рада)
Раштівці (Раштовецька сільська рада)
Рудки (Яблунівська сільська рада)
Майдан (Майданівська сільська рада)
Переволока (Переволоцька сільська рада)
Пилява (Пилявська сільська рада)
Лежанівка (Зеленівська сільська рада)
Личківці (Личковецька сільська рада)
Медведівці (Медведівська сільська рада)
Карашинці (Хоростківська міська рада)
Верб'ятин (Озерянська сільська рада)
Жабинці (Жабинецька сільська рада)
Зелене (Зеленівська сільська рада)
Шупарка (Шупарська сільська рада)
Скала-Подільська (Скала-Подільська селищна рада)
Боднарівка (Суходільська сільська рада)
Буцики (Гримайлівська селищна рада)
Пилатківці (Пилатківська сільська рада)
Ягільниця (Ягільницька сільська рада)
Білинівка (Зеленівська сільська рада)
Гуштин (Гуштинська сільська рада)
Товстеньке (Товстенківська сільська рада)
Угринь (Угринська сільська рада)
Горошова (Горошівська сільська рада)
Стара Ягільниця (Староягільницька сільська рада)
Тарнавка (Тарнавська сільська рада)
Гермаківка (Гермаківська сільська рада)
Глибочок (Глибочецька сільська рада)
Сосулівка (Сосулівська сільська рада)
Мечищів (Мечищівська сільська рада)
Полівці (Полівецька сільська рада)